ברוכה הבאה לסטודיו לכלות ובית הספר לאיפור של ביתיה מנחם

מאפרת מקצועית, מובילת דעת קהל ובעלת קהילה של למעלה מ-25,000 נשים. ביתיה נשואה למשה ואמא לארבע בנות – אנאל, אדל, אמלי וארייה.

את דרכה המקצועית בתחום האיפור החלה בשנת 2010, אך בפועל, כבר בילדותה נמשכה לעולם האומנות והביוטי, ובזמן שאיפרה את כל חברותיה, ראתה בהן קנבס שלם של אפשרויות ציור ופיסול, וזה בדיוק מה שהיא מעבירה לתלמידות שלה – את תחושת החופש, התעוזה והיצירתיות.

לאחר שהתחתנה בגיל צעיר, נרשמה ללימודי איפור באחד מבתי הספר המובילים בארץ, ומשם הכל היסטוריה. כיום ביתיה מתמחה באיפור כלות ומנהלת סטודיו לכלות בראשון לציון, אולם היא גם עוסקת באיפור ערב והפקות אופנה, ועובדת עם מגוון חברות ומותגים גדולים.

לאחר הלימודים ומגוון ההשתלמויות שעברה בתחום, ביתיה העבירה קורסי איפור בבית ספרה של המאסטרית עדה לזורגן, וכיום ממשיכה להתעדכן ולהתאים את עצמה לטרנדים החמים ולשיטות שמתחדשות בלי הפסקה. בשנת 2022 הקימה בית ספר לאיפור במטרה לשתף ולהנגיש את כל הידע והניסיון שצברה בשטח לאורך השנים, ולחשוף את הטכניקות ואת סודות האיפור הכמוסים ביותר שלה בצורה ממוסדת.

בית הספר מעניק פלטפורמה ייחודית לנשים שרוצות לפרוץ בקריירה עצמאית בתחום האיפור, מעניק להן דריסת רגל ראשונה בעולם הכלות, ומאפשר להן להפוך את האהבה לאיפור למקצוע רווחי ומתגמל.

זה הזמן להפוך את האהבה שלך לאיפור למקצוע רווחי ומתגמל! לפרטים נוספים על הקורס המלא השאירי פרטים בטופס: